تور ژاپن

0 دیدگاه

توضیحات

خدمات :

کلیه هتل ها با صبحانه ، ترانسفرهای فرودگاهی رفت و برگشت ، ترانسفر زمینی بین شهر ها با قطار و اتوبوس اختصاصی ، گشت شهری به همراه سه وعده نهار طبق برنامه سفر ، راهنمای فارسی زبان و محلی از ابتدا تا انتهای سفر ، ویزای ژاپن ، ویزای امارات به همراه گشت دبی مال و ترانسفر اختصاصی از فرودگاه به مرکز خرید و بلعکس ، بیمه مسافرتی ، پرواز فلای دبی – اماراتی از مبدا شیراز به اوساکا و برگشت از توکیو به شیراز .

 • مقاصد:
  توکیو
  اوساکا
  کیوتو
  دبی
 • هتل:
  ۴ ستاره
 • کلاس تور:
  Premium Class Premium Class در گروه پرمیوم کلاس، تور‌هایی گنجانده‌ شده‌اند که اقامت آن‌ها در هتل‌های چهار ستاره است. در این دسته از تور‌ها، برخی از گشت‌ها به همراه ورودیه خواهد بود و به غیر از راهنمای فارسی زبان، راهنمای محلی نیز گروه را همراهی خواهد کرد.
 • ایرلاین:
  ترکیش ایرلاینز
 • مدت اقامت:
  11 شب و 12 روز

خدمات

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

یکشنبه 18شهریور با پرواز فلای دبی ساعت 12:45 ظهر پرواز کرده و ساعت 14:35 به دبی میرسیم به (دلیل ترانزیتی بودن پرواز وسایل تحویل داده نمی شود ) در فرودگاه مسافرین محترم ترانسفر می شوند به دبی مال و کل روز را در منطقه داون تاون دبی می گذرانند و در انتهای شب ترانسفر می شویم به فرودگاه و عزیمت به شهر اوساکا .

روز دوم

با پرواز اماراتی ساعت 3بامداد پرواز می کنیم و ساعت 17:15 دقیقه به فرودگاه اوساکا می رسیم بعد از چک پاسپورت و تحویل چمدان ها در سالن فرودگاه به استقبال شما می آیند و به سمت هتل برای استراحت راهی می شویم .

روز سوم

بعد از صرف صبحانه با اتوبوس اختصاصی به شهر نارا رفته و بعد از آن مکان های بازدید غلعه اوساکا ، پارک نارا و تودایجی می باشد . (Osaka Castel and Nara Park , Todaiji)

روز چهارم

بعد از صرف صبحانه گشت اختیاری برای مسافرین انجام میشود و در صورت نیاز مسافرین عزیز می تواند روز آزاد برای خود داشته باشند . (گشت های اختیاری اوساکا شامل یونیورسال استادسو می باشد  Universal Studios Japan می باشد ).

روز پنجم

بعد از صرف صبحانه و چک اوت از هتل یه سمت کیوتو ره سپار می شویم در راه از آراشییاما دیدن می کنیم .( Arashiyama  نام یک ناحیه و همچنین نام یک کوه در غرب کیوتو در ژاپن است. این کوه در کنار رود کاتسورا قرار دارد. ) و بعد از آن از معبد کین کاکوجی دیدن دیدن می کنیم.(  Kinkakuji  یا نام رسمی معبد رٌکواونجی  یک معبد بودایی در ژاپن وابسته به فرقهی ذن در کیوتو، ژاپن است. این بنا یکی از معروف‌ترین بناهای ژاپن است و هر ساله شمار بسیاری بازدیدکننده برای دیدن آن به ژاپن می‌آیند. )

روز ششم

بعد از صرف صبحانه گشت شهری کیوتو داریم که شامل معبد فوشیمی ایناری و کیوئیزودرا می باشد . ( Fushimi Inari - Taisha معبد اصلی ایناری یا خدای برنج که در فوشیمی کوی کیوتو، در دامنهی کوهی به نام ایناری واقع شده‌است و شامل زیارتگاه‌هـای کوچک بسیاری در بالای کوه می‌باشد. گفته می‌شود این معبد محبوب دارای ۳۲۰۰۰ معبد زیر مجموعه در سراسر ژاپن می‌باشد. بنای معبد اصلی در سال ۱۴۹۹ ساخته شده‌است و دروازه اصلی در دامنهی تپه قرار دارد.) ( معبد Kiyomizu – dera   یک معبد متعلق به آیین بودایی است که در شرق کیوتو قرار دارد و بخشی از آثار تاریخی و باستانی کیوتو و میراث جهانی یونسکو است. )

روز هفتم

بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاق حرکت به سمت ایستگاه قطار رفته به به سمت توکیو می رویم ولی قبل از آن از هاکونه و کوه فوجی دیدن می کنیم و مکان های مور بازدید در هاکونه : دریاچه آشینو و تلکابین می رویم .

روز هشتم

بعد از صرف صبحانه گشت شهری توکیو را داریم که شامل منطقه  آساکوسا که از معبد سنسوجی دیدن می کنیم ، کروز و اودایبا   Odaibaکه جزیره مصنوعی در خلیج توکیو  می باشد . ( در این روز مسافرینی که از قبل بلیت فستیوال اولترا را تهیه کرده اند می توانند به فستیوال بروند  . )

روز نهم

بعد از صرف صبحانه گشت شهری توکیو را داریم اول از بزرگترین برج مخابراتی جهان دیدن می کنیم و بعد از آن به باغ و معبد مینجی می رویم و بعد از آن به خیابان پر هیاهوی هاراجوکو می رویم ( این خیابان به خاطر هنرهای خیابانی رنگارنگ و مد جوانان، با فروشگاه‌های لباس‌های کلاسیک عجیب و غریب و فروشگاه‌های کاسبلی در امتداد خیابان تاکشیتا، و بوتیک‌های سنتی و لوکس در خیابان سرسبز اوموتساندو، مشهور است.)

روز دهم

بعد از صرف صبحانه مسافرین برای تیم لب آماده می شوند و بازدید را انجام می دهیم و بعد از آن وقت آزاد دارید و مسافرین می توانند به مراکز خرید بروند .

 

روز یازدهم

 بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها روز آزاد در اختیار دارید . پیشنهاد می کنیم این روز را برای خرید بگذارید و  بعد صرف شام در شهر توکیو ( هزینه شام به عهده مسافر محترم می باشد ) به سمت فرودگاه عازم می شویم .

روز دوازدهم

ساعت 00:05 بامداد 29 شهریور از فرودگاه توکیو  به سمت دبی  پرواز میکنیم و بعد از 5 ساعت توقف در دبی به سمت شیراز پرواز میکنیم و ساعت 11:45 شیراز هستیم .

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
اگر مسافر این تور بوده اید دیدگاه خود را بنویسید
تاریخ سفر:

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا

۱۴۰۳/۶/۱۸ ۱۴۰۳/۶/۲۹
ترکیش ایرلاینز
از
3,700
نام شهرنام هتلدرجه هتل
شماره پروازایرلاینمبدامقصدساعت رفتساعت ورود
###ترکیش ایرلاینزشیرازتوکیو16:2914:29
هر نفر در اتاق ۲ تخته
3,700 یورو + بلیط

تورهای مرتبط

درخواست رزرو تور

تور ژاپن

شروع قیمت برای هر نفر
یورو
جزئیات تور
 • مقاصد:
  توکیو
  اوساکا
  کیوتو
  دبی
 • هتل:
  ۴ ستاره
 • ایرلاین:
  ترکیش ایرلاینز
 • کلاس تور:
  Premium Class Premium Class در گروه پرمیوم کلاس، تور‌هایی گنجانده‌ شده‌اند که اقامت آن‌ها در هتل‌های چهار ستاره است. در این دسته از تور‌ها، برخی از گشت‌ها به همراه ورودیه خواهد بود و به غیر از راهنمای فارسی زبان، راهنمای محلی نیز گروه را همراهی خواهد کرد.
 • مدت اقامت:
  11 شب و 12 روز
درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت مشاهده مجله گردشگری
تلفن
برای رزرو تور سوالی دارید؟ 071 - 3226 00 00